Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvikový tábor Žirovnice

5. 6. 2008

                                      Výcvikový tábor v Žirovnici

Tábor se konal od 5.6. do 8.6.2008 v krásné prostředí v Žirovnici, kemp "Jitřenka". Měla odjet celá neše smečka, ale zkomplikovalo se to a vypadalo, že nikam nepojedeme. Na konec jsem jela jenom já s paničkou. Panička nás přihlásila na tábor, abychom se naučili stopovat, co udělat s našimi obranami a získat další cenné rady a zkušenosti.

Brzy ráno jsme vyrazily vlakem do Prahy, kde jsme přesedly do autíčka k Martině, Arielce a Kenymu. Tímto mockrát děkujeme za odvoz. Dorazily jsem na určené místo, ubytovaly se, seznámili s blízkým okolí , skamarádili se s dalšími páníky a pesany a odpoledne se šlo na obrany.Obrazek Další dny vypadaly obdobně s tím rozdílem, že brzy ráno se vyrazilo na stopy, kde jsem zjistila, že to děláme špatně, díky Lucko za cenné rady. Pak se šlo na snídani, tedy já jsme se nabaštila na stopě, ale panička byla hladová, pak se šlo na poslušnost, potom oběd, obrany. Obrazek

Mezitím byly procházky, zábava s disky,  o kterou se postarala Lucka s Tomášem - děkujeme. V neděli jsme se chystaly na odjezd, ale ještě na rozloučenou jsem šly po snídani na obrany. Děkujeme i figurantům Márovi a Páje.  Díky nim si panička potvrdila to, co si celou dobu myslela, když jsme se párkát objevily na obranách a to, že mě nezajímá ten hadr jako kořist, ale sám figurant, což se paničce nelíbí a nemíní v tom takhle dál pokračovat. Zda se nám podaří to zvládnout jinak ani jedna netušíme, protože momentálně se u nás moc nefiguruje.

Obrazek

 Tábor byl bezva, škoda, že na takové akce se moc nedostaneme. Byla to opravdu moc prima zkušenost, sešlo se spousta skvělých lidiček. Všem, kteří se na této akci podíleli v rámci organizace a výuky ještě jednou moc děkujeme.

Na fotce: Šagí, Ariele Od Heřmanského hrádku, Keny Prima nova, Xena Brivylsár (alias Megy),  Aida z Kašnického dvora (alias Ajša)

Tady jsou odkazy na fotky z této akce:

http://ariele.rajce.idnes.cz/Zirovnice_2008/ od Martinky s Arielkou

http://maxwell.rajce.idnes.cz/KPCHP_-_Vycvikova_akce_Zirovnice/#album od Alči s Maxíkem

http://efka1.rajce.idnes.cz/Zirovnice_-_vycvikova_akce_KPCHP/ od Evky s Ajšou