Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete zanechat jakýkoliv  vzkaz. Budu ráda za každý pozdrav, postřeh i připomínku. Díky všem Šagí Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotky a tak vůbec

(Dara, 10. 1. 2007 21:14)

Nazdárek holky :-) vás je vlastně doma ma Milana pěkná přesila, co? Dík za fotky, co jste mi poslaly,holky chlupatý jsou fakt kočky :-)
Z odložení si nic nedělejte, nelítáte v tom samy. Jo a povel volno je nám doteď cizí.

cvičení

(Šagí, 29. 11. 2006 11:23)

Ono s tím odložení to není tak růžové jak to možná vypadá. Panička mě nechává ležet tak minutu a tak 4 metry od ní a i tak mě to někdy připadá strášně dlouho a dalekó. Teď mi panička slíbila, že se se mnou bude procházet po cvičáku a názorně mi předvede jak vypadá povel "volno", tak jsem zvědavá koho to bude bavit déle.

Tak jsme také přišli zkontrolovat

(Falko a Rex, 27. 11. 2006 11:45)

co nového se u vás děje. Šagí, Ty jsi ale šikulka. To náš Rexík vydrží na svém místě v odložení pouze své obvyklé 3 vteřiny nebo do té doby, pokud nespase to, co má před sebou na zemi. Ale já to odložení také nemám 100% .... ovšem, kdyby ho tak s námi trénovali v posteli a ne na mokré trávě, myslím, že by ty výsledky byly daleko lepší a odložení mnohem delší.
Také jsme koukali, že jste skromné a skladné holky. To já musím mít kolem sebe při cestování dostatek místa. Určitě bych protestoval, kdyby mě chtěli nacpat s Rexem do takové skuliny :-))).

odpověď

(Bessy, 31. 10. 2006 14:55)

Díky za pochvalu i za optání. Všechny holky jsou venku fakt v pohodě. Už se moc těším na příští léto. Venku je to daleko lepší jak doma. Vřele doporučuji. Jediný zádrhel je v tom, že máš strašně věcí navíc, celou šatní skříň, pleny, kočár a tak, ale dá se to. Mrkni na fotku v článku výlety, jak jedeme pouze na 2 dny, ale i to se dá překousnout. Jinak jsem přidala pár nových fotek sourozenců i Šagí + výlet na Ranč.

Tábor

(Dara, 26. 10. 2006 13:49)

Ahojda smečko. Vaše fotky jsou super.Psí holky musí být v přírodě ve svém živlu. A jak to snáší Maryška a ty? Dá se tohle vůbec skloubit? Teda ne že bych plánovala potomka ale tak výhledově mě to zajímá :-)

pozdrav

(Lucka a Gar, 25. 10. 2006 14:00)

Ahoj!
Musela jsem přijít zkontrolovat, jak roste ta malá nezbednice - myslím Šagí. :)) Škoda, že nejsou nové fotky, ale na té 6.měsíců vypadá fakt moc hezky.
Tak se mějte a ať holky nezlobí. :)

Holky

(Dara, 8. 9. 2006 13:08)

no tak to je fakt super foto.Jedna jako druhá. Ani z té charakteristiky není fakt poznat, kdo je kdo. Myslím, že se máš na co těšit, až bude holkám tak 5 let, to bude pozdvižení. Pak abys jim pořídila bodyguardy :-)

nazdárek

(Bessy, 8. 9. 2006 10:46)

Evíku, neboj, to není všechno a vzhledem k jejich věku jistě ještě něco přibyde.

nazdárek

(Evík+Aki + Griffča, 7. 9. 2006 13:02)

Nazdárek,
jednak musím moc pochválit stránky, jsou pěkné, je tu legrace a i u těch komentářů jsem se taky bavila. Kniha hříchů je špica, dobrý nápad...:-) Kdybych jí bývala založila Akoušovi, tak bych asi už by asi dneska byla větši než "smolná kniha kníže pekel" :-))
Přejeme pevné nervy a hodně krásných zážitků s dětmi ci čubinkami :-)

Ahoj

(Falko a Rexík, 7. 9. 2006 11:11)

moc pěkné stránečky, ta Kniha hříchů je SUPER...a Renatin komentář k ní (zde níže uvedený) nemá chybu :-)))). K těm polenům pouze dodám, že tento víkend se Fali snažil podhrabat mnohem větší hromadu s mnohem většími poleny než posledně....objevil tam ježka a nakonec ho skutečně v nějakém nestřeženém okamžiku vydoloval....hranice se tím pádem nebezpečně naklonila a hrozila zřícením....ježka musel odevzdat paničce, které při její šikovnosti, zapadl mezi plot a ohradu kompostu, takže pak nějakou dobu dolovala ježka ze skrýše zase ona, aby ho mohla vypustit za plot.
A kdybyste čekali, že teď napíšu, že Rexík vydatně pomáhal, tak je to OMYL.....naše, teď momentálně vzorné, chodě sedělo celou dobu opodál a hlasitě kňučelo nebo štěkalo.....on je teď náš Rexík takový malý žalobníček.

jak se máme?

(Bessy, 2. 9. 2006 18:27)

Tak docela to ujde. Šagí už se klidní,ale nesmím vynechat ranní vycházku jinak mám ucvakané květy na záhonku, popř. vysypané květníky apod., ale už se moc těším až se zase setkám s prima lidičkama a vypadnu z toho mateřského kolotoče. Měla jsem v plánu Kralupskou ťápotu,ale Besča hárá, tak to nejdřív vidím až na ten konec září.

jak se máte?

(Dara, 23. 8. 2006 14:20)

Kdy se zase uvidíme na nějaké akci?

bráška Arnie

(Zorka Novotná a Arnie, 21. 8. 2006 15:31)

Ahoj,všechny zdravím,připojuji se s pozdravem za brášku Arnieho, vesele nám roste a dostává rozum, takže už nechává na pokoji naše boty,různé hadice a šňůry, občas ještě vytuneluje kousek zahrady, ale jinak je skvělý hlídač našeho domku a žádného kolemjdoucího nenechá bez povšimnutí. Jsme moc rádi, že ho máme!

Pozdrav z CA - USA

(Jiri Petracek California USA, 7. 8. 2006 22:57)

Velmi pekna stranka! Diky, ze se delite o svou radost s jinymi! Uz se tesim az rozsirim nasi psi rodinku o chodacka.

píše bráška

(Eva a Artík Černá Luna, 26. 7. 2006 9:13)

Ahojky, zdravim Vás.
píšu za Amynýho brášku a máte velice pěkný stránečky. Jsem moc ráda, že se můžem kuknůt a těšíme se na její další fotečky a zážitky. Snad se i někdy potkáme. Amy je překrásná fenečka. Tak ať se Vám ve všem daří. pa a pac

ke komentáři

(Bessy, 22. 7. 2006 22:14)

To si mě uklidila.
Tohle já u Bessy neznám, ta žrala jen ty lidská h.., okusovala železo, boty, kamínky, při procházkách byla zakouslá v botech a doma v palcích nebo v achilovce. Neučůrávala - při vítání skákala skoro až na hlavu, nechtěla být sama - skákala přes plot, hračky ji nic neříkaly, jen ty přírodní - větev, šiška... Každá je jiná.
PS: agiliťák fanatik: když dopadne jako Dara, tak to je prima. Začínáme se přibližovat. Dnes např. ladně a s rezervou přeskočila, k mé nelibosti, několikrát zátaras mezi kuchyní a OP (už je zbytečný). Geny po mamince agiliťačce se nezapřou.

ještě dodatek ke Knize hříchů

(Dara, 20. 7. 2006 20:12)

zkrátka Šagule je normální choďák, tak jí dej přehafat psí otčenáš a bude to dobrý

No tak super

(Dara, 20. 7. 2006 20:11)

hned mám komentář ke knize hříchů
sežeru vše, na co příjdu
- tenhle hříšek se Daře vyhnul nějak omylem, ale kupodivu kromě lidských h...n ji nic takového neláká

okousala jsem paničce všechny nové keříčky, a to totálně
- no, tak to taky známe Mišánek ukousal našim popínavé kytičky u stonků, o jé, to byl mazec

kradla jsem Mařence hračky z postýlky
- Darunka ukradla Maxovi z boudy všechny plyšáky a totálně je rozcupovala, teď když přijedeme, tak se plyšáci uklízejí do skříně

uklízela jsem dříví
- nehudruj a raději si přečti, co udělal s hromadou polen Falko

přenáším kameny ze skalky
- no kameny na skalce naštěstí nejsou zajímavým objektem, zato lekníny v jezírku neustále

neustále skáču do dálky jako žába a do výšky jako klokan
- nic nového pod sluncem, dělala to i v momentě, kdy ostatní psí dorostenci kráčeli spořádaně u nohy zírajíc na hračku v pánově ruce, já jsem ji měla pořád na hlavě, dej bacha, aby ti z ní nevyrostl agiliťák fanatik jak z té mé můry

učůrávám kdekoliv a na cokoli
- když k nám přijde návštěva, musím jít dolů před barák i s Darou, neb bych musela měnit koberce, takhle to odnesou pouze návštěvy

vyhrabuji na zahradě krátery
- no a já je pak musím po Daře povinně zahrabávat, sysifovská práce 

Portrét