Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete zanechat jakýkoliv  vzkaz. Budu ráda za každý pozdrav, postřeh i připomínku. Díky všem Šagí Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)))

(Martina a Med www.chodskypes.wbs.cz, 9. 10. 2007 20:02)

Děkuji moc za vzkaz na našich stránkách :-) Moc mě těší, že se Vás Medík líbí.

Pochvala

(Martina a Med www.chodskypes.wbs.cz, 6. 10. 2007 14:57)

Dobrý den,
musím Vám moc pocválit stránky, jsou opravdu krásné. Ale co je nejkrásnější jsou vaše dvě chodské holky. Obě jsou krasavice a jak tak koukám také moc šikovné!
Tak ať Vám pořád dělají takovou radost :)
Martina a Med
www.chodskypes.wbs.cz

Pochvala čubinky

(Radka a Vita canina, 28. 9. 2007 17:16)

Jeden z důvodů, proč jsem si vybrala Bada jako otce našich štěňátek, bylo i to, že "vyrobil" takovouhle fešandu. Doufám, že si budou s nevlastními sourozenci podobní.
Držím palce do dalších let a mnoho úspěchů!

gratulace

(Klarca a Bono, 28. 9. 2007 13:21)

Já teda koukám :-). Šagí je fakt šikovná. Krásné místo na závodech,titul na výstavě a klouby 0/0 . Hlavně ať se s Šagínkou daří i dál. Moc se mi líbí. Mějte se krásně.

Pozdrav z Letinské kovárny

(Peroutka Karel, 13. 8. 2007 14:00)

Zdravim Vás
Koukam jak se ZADAŘILO :-)
Vyhrát na výstavě a pak ještě super RTG!!!
Gratuluji!!
S pozdravem Karel Peroutka

Moc prima

(Lenka alas TSY, 10. 3. 2007 20:43)

Máš to tu moc pěkné...Šagí je krasavice podle mého gusta...a i živelná povaha je to,co mám ráda.Tak jen holky(všechny) pěkně rostěte do krásy .:-)

Ještě něco

(Dara, 10. 1. 2007 21:18)

pobavila mě tahle věta: "ale já myslím že dobře, pěkně na paničku vidím a tak ji můžu číst myšlenky a že mám zadek šejdrem to mi nevadí."

Fákt dobrý. Jako bych viděla Merunu.

Fotky a tak vůbec

(Dara, 10. 1. 2007 21:14)

Nazdárek holky :-) vás je vlastně doma ma Milana pěkná přesila, co? Dík za fotky, co jste mi poslaly,holky chlupatý jsou fakt kočky :-)
Z odložení si nic nedělejte, nelítáte v tom samy. Jo a povel volno je nám doteď cizí.

cvičení

(Šagí, 29. 11. 2006 11:23)

Ono s tím odložení to není tak růžové jak to možná vypadá. Panička mě nechává ležet tak minutu a tak 4 metry od ní a i tak mě to někdy připadá strášně dlouho a dalekó. Teď mi panička slíbila, že se se mnou bude procházet po cvičáku a názorně mi předvede jak vypadá povel "volno", tak jsem zvědavá koho to bude bavit déle.

Tak jsme také přišli zkontrolovat

(Falko a Rex, 27. 11. 2006 11:45)

co nového se u vás děje. Šagí, Ty jsi ale šikulka. To náš Rexík vydrží na svém místě v odložení pouze své obvyklé 3 vteřiny nebo do té doby, pokud nespase to, co má před sebou na zemi. Ale já to odložení také nemám 100% .... ovšem, kdyby ho tak s námi trénovali v posteli a ne na mokré trávě, myslím, že by ty výsledky byly daleko lepší a odložení mnohem delší.
Také jsme koukali, že jste skromné a skladné holky. To já musím mít kolem sebe při cestování dostatek místa. Určitě bych protestoval, kdyby mě chtěli nacpat s Rexem do takové skuliny :-))).

odpověď

(Bessy, 31. 10. 2006 14:55)

Díky za pochvalu i za optání. Všechny holky jsou venku fakt v pohodě. Už se moc těším na příští léto. Venku je to daleko lepší jak doma. Vřele doporučuji. Jediný zádrhel je v tom, že máš strašně věcí navíc, celou šatní skříň, pleny, kočár a tak, ale dá se to. Mrkni na fotku v článku výlety, jak jedeme pouze na 2 dny, ale i to se dá překousnout. Jinak jsem přidala pár nových fotek sourozenců i Šagí + výlet na Ranč.

Tábor

(Dara, 26. 10. 2006 13:49)

Ahojda smečko. Vaše fotky jsou super.Psí holky musí být v přírodě ve svém živlu. A jak to snáší Maryška a ty? Dá se tohle vůbec skloubit? Teda ne že bych plánovala potomka ale tak výhledově mě to zajímá :-)

pozdrav

(Lucka a Gar, 25. 10. 2006 14:00)

Ahoj!
Musela jsem přijít zkontrolovat, jak roste ta malá nezbednice - myslím Šagí. :)) Škoda, že nejsou nové fotky, ale na té 6.měsíců vypadá fakt moc hezky.
Tak se mějte a ať holky nezlobí. :)

Holky

(Dara, 8. 9. 2006 13:08)

no tak to je fakt super foto.Jedna jako druhá. Ani z té charakteristiky není fakt poznat, kdo je kdo. Myslím, že se máš na co těšit, až bude holkám tak 5 let, to bude pozdvižení. Pak abys jim pořídila bodyguardy :-)

nazdárek

(Bessy, 8. 9. 2006 10:46)

Evíku, neboj, to není všechno a vzhledem k jejich věku jistě ještě něco přibyde.

nazdárek

(Evík+Aki + Griffča, 7. 9. 2006 13:02)

Nazdárek,
jednak musím moc pochválit stránky, jsou pěkné, je tu legrace a i u těch komentářů jsem se taky bavila. Kniha hříchů je špica, dobrý nápad...:-) Kdybych jí bývala založila Akoušovi, tak bych asi už by asi dneska byla větši než "smolná kniha kníže pekel" :-))
Přejeme pevné nervy a hodně krásných zážitků s dětmi ci čubinkami :-)

Ahoj

(Falko a Rexík, 7. 9. 2006 11:11)

moc pěkné stránečky, ta Kniha hříchů je SUPER...a Renatin komentář k ní (zde níže uvedený) nemá chybu :-)))). K těm polenům pouze dodám, že tento víkend se Fali snažil podhrabat mnohem větší hromadu s mnohem většími poleny než posledně....objevil tam ježka a nakonec ho skutečně v nějakém nestřeženém okamžiku vydoloval....hranice se tím pádem nebezpečně naklonila a hrozila zřícením....ježka musel odevzdat paničce, které při její šikovnosti, zapadl mezi plot a ohradu kompostu, takže pak nějakou dobu dolovala ježka ze skrýše zase ona, aby ho mohla vypustit za plot.
A kdybyste čekali, že teď napíšu, že Rexík vydatně pomáhal, tak je to OMYL.....naše, teď momentálně vzorné, chodě sedělo celou dobu opodál a hlasitě kňučelo nebo štěkalo.....on je teď náš Rexík takový malý žalobníček.

jak se máme?

(Bessy, 2. 9. 2006 18:27)

Tak docela to ujde. Šagí už se klidní,ale nesmím vynechat ranní vycházku jinak mám ucvakané květy na záhonku, popř. vysypané květníky apod., ale už se moc těším až se zase setkám s prima lidičkama a vypadnu z toho mateřského kolotoče. Měla jsem v plánu Kralupskou ťápotu,ale Besča hárá, tak to nejdřív vidím až na ten konec září.

jak se máte?

(Dara, 23. 8. 2006 14:20)

Kdy se zase uvidíme na nějaké akci?

bráška Arnie

(Zorka Novotná a Arnie, 21. 8. 2006 15:31)

Ahoj,všechny zdravím,připojuji se s pozdravem za brášku Arnieho, vesele nám roste a dostává rozum, takže už nechává na pokoji naše boty,různé hadice a šňůry, občas ještě vytuneluje kousek zahrady, ale jinak je skvělý hlídač našeho domku a žádného kolemjdoucího nenechá bez povšimnutí. Jsme moc rádi, že ho máme!